3 września 2023
  • Serdecznie zapraszamy na pierwsze zebranie z Rodzicami w nowym roku szkolnym, które odbędzie się 4 września o godz. 16.00
  • Dnia 15 września obchodzić będziemy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki.
  • Dnia 18 września zapraszamy przedszkolaki na spotkanie z policjantem pod hasłem "Bezpieczna droga do przedszkola".
  • Na zabawy z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka zapraszamy nasze przedszkolaki w dniu 20 września.

UWAGA, KONKURS!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „DOBRE, JAK U BABCI”.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z ich rodzinami.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba wykonać plakat w formie przepisu na ulubioną potrawę przekazywaną w rodzinie
    z pokolenia na pokolenie, z wykorzystaniem jesiennych
    warzyw lub owoców. Prace (podpisane imieniem i nazwiskiem autora i numerem grupy, do której uczęszcza dziecko) można przynosić
    do 23 października 2023 r. u pań dyżurujących w szatni.
  • Powitanie jesieni odbędzie się 25 września. Zachęcamy, aby dzieci ubrały się tego dnia w jesienne kolory.

Data utworzenia:2023-09-03
Data publikacji:2023-09-03