Jesteś tutaj: Start / KOLEJ NA FERIE

KOLEJ NA FERIE

Kolej na Ferie

Zachęcamy do skorzystania z oferty Kolej na Ferie - w ramach której w czasie ferii dzieci i młodzież będą mogli podróżować Kolejami Śląskimi za darmo.

Oferta obowiązuje od 11 do 26 stycznia 2020 roku w czasie ferii uczniów z województwa śląskiego. Aby móc za darmo podróżować pociągami Kolei Śląskich, wystarczy podczas kontroli zamiast biletu okazać ważną legitymację szkolną.

Oferta dotyczy uczniów szkół podstawowych, licealnych, techników i szkół branżowych. Z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać również najmłodsi – w tym wypadku wystarczy posiadać dokument potwierdzający wiek. Warto pamiętać, że dzieci do czwartego roku życia podróżują Kolejami Śląskimi bezpłatnie przez cały rok. Promocja obejmie swoim zasięgiem wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie, jedynym wyjątkiem będzie linia do Zakopanego.

Inicjatorem i pomysłodawcą akcji jest marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Data utworzenia:2020-01-10
Data publikacji:2020-01-10